מובילים בבאר שבע

עוברים דירה? בשעה טובה!
כל מעבר דירה או שינוי טוב הוא תחילה של תהליך חדש והזדמנות חדשה לפתוח דף חדש בחייכם.
לא סתם נאמר "משנה מקום משנה מזל" ואול זו הזדמנות נהדרת ליהנות מבית גדול ומרווח יותר ובכלל לשנות את איכות חיים.
תהליך מעבר דירה טומן בחובו משימות רבות ובניהם מציאת בית חדש התואם לדרישותיכם, אריזת התכולה בצורה מקצועית, מיון של פריטים או חפצים שאינם בשימוש ובסיום להזמין מובילים בבאר שבע שיעבירו בצורה בטוחה את הארגזים ואת הריהוט לדירה החדשה.
חשוב לציין כי חברות הובלות מציעות גם שירות אריזה של התכולה לקרטונים, שירות פירוק והרכבת רהיטים וגם אספקה של קרטונים, כך שתוכלו מבעוד מועד להזמין חברת הובלות שתסייע לכם עוד טרם העברת התכולה.

על מה חשוב לשים דגש כאשר מזמינים חברת הובלות?
בחירת חברת הובלות המציעה מובילים בבאר שבע, היא לא עניין של מה בכך ודורשת מיומנות רבה לצד ניסיון עשיר בתחום, שהרי רק מובילים מיומנים המתמחים בהעברת תכולה ובפירוק והרכבת רהיטים יוכלו לספק לכם שירות אישי ואמין. לכן, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק בין כמה חברות הובלות על מנת לאמוד את המחירים וכמובן לוודא כי מדובר בחברה אמינה ומקצועית.

בעת הזמנת החברה הקפידו על הפרמטרים הבאים:
הצעת מחיר – מחיר הובלה נקבע על פי כמה פרמטרים: מספר הקרטונים שברשותכם, מספר הרהיטים שיש בבית, מספר רהיטים שיש לפרק ולהרכיב בבית החדש, מרחק הנסיעה ממקום למקום, שירותים נלווים כמו שירות אריזה, אם יש מעלית בבניין או אין, הקומה בה הנכם מתגוררים ואם תזדקקו להובלת מנוף או הובלה רגילה.
לכן, על מנת לקבל מחיר מדויק עליכם לענות על פרמטרים אלו בשיחת הטלפון, כאשר ההמלצה היא להזמין את המובילים לביתכם שיעריכו את המחיר על סמך ספירת המלאי והתבוננות על פרמטרים אלו.
חברת אמינה בעלת מוניטין – חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בתחום ההובלות, כאשר ההמלצה היא לבחור בחברה רשמית ולא בחאפרים , כיוון שחברה רשמית תספק לכם עבודה מקצועית ומובילים מיומנים המתמחים בפירוק והרכבה של ריהוט ובכלל ההובלה כולה תתבצע בצורה מקצועית.
כמו כן, חשוב לקבל המלצות על החברה מלקוחות קודמים, כך תהיו בטוחים שבחרתם בחברה מיומנת בעלת המלצות ובכלל בחירה נבונה.
ביטוח על ההובלה – חברה מקצועית המציעה מובילים בבאר שבע, תספק לכם ביטוח מלא על ההובלה, כיוון שיש לא מעט מקרים שבהם בתהליך ההובלה ריהוט או פריטים שונים יכולים להינזק.
לרוב, חברות המכבדות את עצמן יתמכרו כבר את עלות הביטוח בעלות ההובלה עצמה, אך כמובן שחשוב שלא לוותר על פרמטר זה וכדאי להוסיף עוד כמה שקלים כדי להיות בראש שקט. בכל מקרה, חשוב לוודא זאת מראש עוד בשיחת הטלפון עם חברת ההובלות.

Comments are closed