חברת הובלה בבאר שבע

בחירת חברת הובלות היא לא עניין של מה בכך, הרי מדובר בחברה שתפקידה לא רק להעביר קרטונים ממקום למקום בצורה מקצועית, אלה גם לפרק ולהרכיב את הריהוט שברשותכם בצורה מיומנת וכמובן בטיחותית.
לכן, לאחר שארזתם את התכולה שבביתכם וקבעתם תאריך להובלת הדירה, זה הזמן להתחיל למצוא חברת הובלה בבאר שבע אמינה ומקצועית.
את החברה יש להזמין מבעוד מועד ולא להמתין לדקה התשעים, במיוחד אם אתם עוברים דירה בתקופה "חמה" שהיא לרוב בחודשי יולי אוגוסט שאז מובילים מלאים ויהיה לכם די קשה למצוא חברת הובלות פנויה.
לכן, כדאי עוד חודש לפני המעבר כבר להתחיל לחפש חברה אמינה וכמובן כדאי שלא להסתפק בהצעת מחיר אחת, אלה לבדוק כמה אופציות ולבצע סקר שוק מעמיק כדי לאמוד את מחיר ההובלה.

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת חברת הובלות?
בדקו איזה סוג הובלה אתם צריכים
בעולם ההובלות ניתן למצוא כמה סוגי הובלות כמו: הובלת מנוף, הובלות קטנות, הובלות משרדים, הובלות של פריטים מיוחדים כמו מוצרי אומנות או פסנתר, הובלות של רהיטים או הובלות כלליות של תכולת דירה.
בשלב הראשוני, בדקו איזו סוג הובלה אתם צריכים, כיוון שאם ניקח לדוגמא את המחיר של הובלת תכולת דירה או הובלת קטנות, נראה כי יש פער במחיר, שהרי אחזקת משאית קטנה היא זולה יותר מאפשר אחזקת משאית גדולה. כמו כן, הובלת מנוף היא יקרה יותר, כיוון שמדבור בציוד יקר.
חשוב לפגוש את המובילים
טרם בחירת חברת הובלה בבאר שבע, חשוב להיפגש עם המובילים ולדעת מול מי אתם עובדים.
דבר זה לא רק מאפשר לכם להתרשם מאדיבות המובילים, אלה גם כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת של התכולה, שהרי יתכן כי לא ציינתם מספר מדויק של קרטונים או שפספסתם רהיט מסוים אותו יש לפרק ולהרכיב ופתאום תגלו כי יש תוספת במחיר. לכן, חשוב לקבל הצעת מחיר מדויקת ולבקש מחברת ההובלה שתשלח מישהו מטעמה שיבחן את התכולה וייתן לכם הצעת מחיר הוגנת.
ביטוח לתכולה המועברת
ביטוח לתכולה המועברת הוא דבר חשוב שיש לסכם אותו מראש עם חברת ההובלות, הרי מדובר בהובלה של מספר רב של פריטים, חלקם שבירים וחלקם יקרים מאוד לליבכם, לכן יש לוודא טרם תחילת התהליך אם החברה מספקת ביטוח על התכולה המועברת. לרוב, חשובות המכבדות את עצמן משכללות את עלות הביטוח בהצעת המחיר, אך חשוב לבדוק כי מדובר בביטוח מלא ותכולה ובדקו מה הביטוח כולל בתוכו.
שימו לב לנושא הטיפ למובילים
נהוג לתת טיפים למובילים בסיום העבודה, נכון שאין זה חובה, אבל כך נהוג, שהרי מובילים עמלים קשה להעביר את תכולת הדירה בצורה בטיחותית ובכלל כדי שתהיו מרוצים , לכן כדאי להיערך לכך מראש ולהחזיק בכסף מזומן.

Comments are closed